Związek Gmin Wierzyca(Strona główna)
Powiat: starogardzki, Województwo: POMORSKIE
gen. Władysława Sikorskiego 18, 83-200 Starogard Gdański

Wypełnij elektroniczną deklarację

Na podstawie danych w podpisanych i złożonych przez właścicieli nieruchomości deklaracjach o wysokości opłaty za gospodarowania odpadami komunalnymi Urzędy wydają odpowiednie decyzje dotyczące wymiaru opłat. Przed wydaniem decyzji deklaracje są sprawdzane pod względem formalnym i merytorycznym przez pracownika Urzędu. W razie błędów w deklaracji, braku wymaganych załączników itp. właściciel nieruchomości składający deklarację może zostać zobligowany przez Urząd do wyjaśnienia nieprawidłowości. Deklaracje mogą być składane osobiście i korespondencyjnie. Dla celów zminimalizowania możliwości popełnienia pomyłek w składanej deklaracji poniżej została udostępniona możliwość wypełnienia deklaracji w postaci elektronicznej, która może zostać wydrukowana, a podpisaniu powinna zostać przekazana do Urzędu przez odpowiedniego właściciela nieruchomości.
Wypełnij deklarację 'krok po kroku' - Wypełnij deklarację „krok po kroku”, a następnie ją wydrukuj, podpisz i przekaż do Urzędu.
Wypełnij elektroniczną deklarację "cały formularz" - Wypełnij cały formularz deklaracji, a następnie ją wydrukuj, podpisz i przekaż do Urzędu.
Związek Gmin Wierzyca
ul. gen. Władysława Sikorskiego 18, 83-200 Starogard Gdański

Telefon: 58 562 19 97 Fax: 58 562 19 97
E-mail: sekretariat@zgwierzyca.pl
http://www.zgwierzyca.pl
Biuletyn Informacji Publicznej
http://zgwierzyca.bip.gov.pl
Właścicielem systemu jest firma - RAD Sp. z o.o.
tel: (22) 245 24 72
E- mail: sekretariat@radspzoo.pl